Romantyczny wieczór dla Dwojga

Propozycja dla par, które pragną oddalić się od codzienności aby w ciszy i spokoju nacieszyć się bliskością kochanej osoby. W Home Spa, w atmosferze ciepła, przyćmionego światła, relaksacyjnej muzyki, magii zapachu, w scenerii Orientu pragniemy zaoferować zakochanym maksimum odprężenia, zadowolenia i luksusu.

Wieczór zaczynamy seansem dla Dwojga w saunie i łaźni parowej z aromaterapią i terapią kolorem. Łaźnia wspaniale odpręża ciało i czyści drogi oddechowe. Sauna hartuje ciało i oczyszcza je z toksyn.

Po zabiegach zapraszamy do salonu kominkowego na poczęstunek – misę owoców i lampkę wina musującego.

Propozycja pakietów

Pakiet 1 

·         Czas  2 godz. 30 min.   cena dla 2 osób 390 zł,  cena promocyjna  340 zł

·         Seans w saunie fińskiej i łaźni parowej

·         Wellnesowy relaksacyjny masaż ciała  - wykonywany z użyciem olejków aromaterapeutycznych. Jest on źródłem głębokiego relaksu i odprężenia. Olejki aromaterapeutyczne wnikają w skórę i już w kilka chwil po rozpoczęciu masażu wywołują efekt głębokiego rozluźnienia.

·         Poczęstunek w salonie kominkowym

 

Pakiet 2

Czas  3 godz.   cena dla 2 osób 600 zł,  cena promocyjna 480 zł

·         Sauna fińska i łaźnia parowa

·         Rytualny masaż ciała świecą SECRET  (dla Pani)

Ekskluzywny i unikalny rytuał pielęgnacyjny, wyjątkową świecą do masażu SECRET, która po zapaleniu zamienia się w ciepły i zmysłowy olejek do masażu. Masaż z wykorzystaniem płonącej, zapachowej świecy przynosi ukojenie ciału i nerwom. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, olejek ze świecy ma też doskonałe właściwości kosmetyczne, co sprawia, że skóra jest nawilżona, gładka, otulona zniewalającym zmysły zapachem.

·         Masaż tybetański (dla Pana)

Masaż tybetański z elementami terapii manualnej,  z uwzględnieniem energetyki ciała. Szeroki wachlarz technik i chwytów od delikatnych i subtelnych do silnych, głębokich i mocno pobudzających z elementami terapii manualnej kręgosłupa i stymulacją centrów Masaż stosowany jest u osób z problemami długotrwałych napięć mięśniowych i stresu.           

·         Masaż twarzy (dla Pani i dla Pana)

Relaksacyjny masaż twarzy z ampułką o działaniu energetyzującym i nawilżającym

·         Poczęstunek w salonie kominkowym