Żelazko Antycellulitowe i Przeciwzmarszczkowe  ABACASUN

 

Do końca kwietnia promocja - 60zł - 20 min

 

  Dzięki nowatorskiemu połączeniu 3 energii zabiegowych

- LIPODERMOLOGII

- PRĄDÓW TENS

- CHROMOTERAPII

i nowoczesnych preparatów kosmetycznych,uzyskujemy spektakularne efekty modelowania sylwetki. Redukcja cellulitu ,wyszczuplenie idą w parę z napięciem skóry ,ujędrnieniem i wygładzeniem.

 

Wielofunkcyjny aparat do masażu próżniowego wykorzystujący unikalne połączenie 3 energii.

Pompa Vacu Electro Color pozwala przeprowadzić w jednoczesnym czasie masaż vacum , chromoterapie i elektrostymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki 3 metod zabiegowych , pozwala w szybkim czasie uzyskać optymalne efekty. Trzy metody zastosowane jednocześnie oddziaływują wielokierunkowo na obszar poddany zabiegowi ,zwiększając jego skuteczność. Zabiegi pobudzają naturalne procesy regeneracyjne organizmu, oddziaływują  na mięśnie ,skórę i układ limfatyczny,poprawiają metabolizm , jędrność i kondycje skóry.

-  Masaż próżniowy vacum- lipodermologia

Niezwykle skuteczny zabieg dający szybkie , spektakularne efekty redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Polega na zasysaniu i masowaniu skóry. Wspaniale poprawia cyrkulację i ma działanie drenujące. To rodzaj masażu wykorzystujący podciśnienie. Masaż tego typu rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu, stąd niektóre osoby odczuwają ból przy pierwszych zabiegach.

- Elektrostymulacja TENS

TENS czyli Przezskórna Stymulacja Nerwów to sprawdzona , skuteczna i bezpieczna metoda stosowana do łagodzenia bólu oraz leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji nerwów i pobudzenia mięśni do pracy ,przez co następuje ich regeneracja i zwiększenie objętości masy mięśniowej.

- Chromoterapia

W pompie VacuElectroColor światło emitowane jest przez głowicę do masażu lipodermologii oraz stymulacji TENS ,co w znaczny sposób intensyfikuje działanie tych energii. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, regeneruje i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek  

 

Efekty po zabiegu 

-wyszczuplanie i modelowanie sylwetki –stymulacja TENS przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnia mięśnie i polepsza ich kontur 

-redukcja cellulitu -rozbicie twardych złogów cellulitu, wygładzenie skóry

-ujędrnianie ramion i brzucha

-działanie drenażowe, pobudzenie przepływu limfy

-detoksykacja

-zmniejszenie opuchlizny

-stymulacja syntezy kolagenu, cyrkulacji krwi i dotlenienia komórek

- redukcja napięcia i poprawa samopoczucia np. sztywność karku

 

Żelazko Przeciwzmarszczkowe na twarz

 

Odmłodzenie* Lifting*Rewitalizacja*Relax


Aparat do zabiegów wykorzystuje pompę VacuElectro, która umożliwia przeprowadzenie masażu próżniowego. Masaż pompą stymuluje pracę układu limfatycznego i cyrkulację krwi. Zwiększenie ukrwienia polepsza dotlenienie skóry oraz działa intensywnie  wzmacniając  mięśnie twarzy uzyskując efekt liftingu .Bardzo skuteczny, bezinwazyjny zabieg przeciwzmarszczkowy.


Efekty po zabiegu

-wygładzenie skóry,zmniejszenie zmarszczek,działanie liftingujące

-stymulacja mięśni twarzy

-pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych

-poprawa kolorytu

-zwiększenie masy mięśniowej poprawiające napięcie skóry

-poprawa elastyczności skóry


PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

-Zastawka serca,choroby serca,zawał,zakrzepica

-nadciśnienie

-cukrzyca

-choroby nerek i wątroby

-epilepsja

-protezy metalowe

-ciąża, poronienie

-żylaki

-przepuklina

-spirala antykoncepcyjna

-tarczyca

-choroby nowotworoweZabieg trwa ok 1,15-1,30h. Początkowa faza zabiegu jest lekkie złuszczenie skóry w zależności od potrzeb- może to być peeling enzymatyczny, kawitacyjny czy mikrodermabrazja. Złuszczenie skóry przygotowuje ją wchłonięcia później nałożonych maseczek, kremów itd. Kolejną fazą jest nałożenie płynu przewodzącego Hialuronic Liquid i prasowanie głowicą Żelazka Przeciwzmarszczkowego. Sam zabieg prasowania trwa od 10 do 20 minut – długość dostosowana jest do wrażliwości i potrzeb skóry. Podczas zabiegu widoczne i odczuwalne są drgania mięśni co jest prawidłowym odruchem.


Nie ma dostępnych artykułów, zapraszamy później.