Masaże Spa Warszawa

MASAŻE

Rozwin, aby przeczytac opis.
Wellnesowy masaż relaksacyjny
1 godz. cena 120 zł

Propozycja specjalnie przygotowana dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i zrelaksowanie umysłu.

Delikatne ruchy i pachnący olejek gwarantują całkowity relaks i odprężenie. Masaż ten wykorzystuje lecznicze działanie olejków eterycznych na skórę i cały organizm. Olejki wnikają w skórę i ciało docierając do zakończeń nerwowych wywołując pożądany efekt głębokiego rozluźnienia już w kilka chwil od rozpoczęcia zabiegu. Specjalna kompzycja aromaterapeutyczna oddziaływując na zmysł powonienia pozwala na jeszcze głębszą relaksację i przywraca dobre samopoczucie.

Masaż świecą
1 godz. cena 180 zł

Rytualny masaż wykonywany ciepłym woskiem świecy.  Intryguje, zaskakuje oraz obezwładnia zmysły niepowtarzalnym zapachem, ciepłem i jedwabistym dotykiem. 

Masaż z wykorzystaniem świecy to najnowszy światowy trend. Rytuał ten jest wyjatkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjatkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.

Masaż ciepłym masłem Shea / kokosowym
1 godz. 30 min 150,00 zł
Masaż klasyczny
1 godz. cena 130 zł, 30min - 60zł
Masaż tybetański
1 godz. cena 150 zł

B’Sang-cz’u tybetański masaż z elementami terapii manualnej z uwzględnieniem energetyki ciała...
Szeroki wachlarz technik i chwytów od delikatnych i subtelnych do silnych, głębokich i mocno pobudzających chwytów wykonywanych przedramieniem włącznie z elementami bezpiecznej terapii manualnej kręgosłupa i stymulacją centrów energetycznych tzw. czakramów.
Masaż wykonywany jest na tylnej stronie ciała a stosowany cyklicznie poprawia zdrowie, usprawnia formę i relaksuje.

Masaż ciepłymi kamieniami
1 godz. cena 180 zł

Masaż gorącymi kamieniami znany już był w starożytności, opiera się na teorii przepływu energii przez organizm, łącząc w sobie elementy akupresury i termoterapii

Masaż  kamieniami relaksuje, wycisza, likwiduje napięcie oraz bóle mięsni.


Połączenie ciepłych kamieni z masażem regeneruje całe ciało i umysł. Zastosowanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn, stanowi też stanowiąc element energetyzujący dla każdego rodzaju skóry, ułatwia jej oddychanie, pomaga w walce z cellulitem

Ma też działanie lecznicze, szczególnie przy: otyłości, nerwicach,chorobachukładu krążenia, chorobachreumatycznych, niedowładach kończyn, rwie kulszowej.

Masaż bańką chińska
30min - 80,00zł, 1 godz. - 150,00zł
Ajurwedyjski masaż ABHYNGAM
1,5 godz. cena 200 zł

Hinduska Ajurweda łączy w sobie filozofię życia z medycyną i jest jednym z najstarszych na świecie systemów medycznych. Ajurweda traktuje człowieka jako jedność ciała, umysłu i ducha, uważa go za element kosmosu. 

Według Ajurwedy w ciele znajduje się siedem ośrodków energetycznych zwanych czakrami. Przepływ energii przez ciało i przez te ośrodki ma wielki wpływ na zdrowie ludzi.  Żadna z czakr nie działa oddzielnie. Zakłócenia w którejkolwiek z nich powodują bloki, które oststecznie sięgają do samej głowy wywołując uczucie napięcia i stresu. Praca z njwyzszymi czakrami przynosi potężne efekty i przywraca równowagę energii w całym ciele. Z tego właśnie powodu masaż w Ajurwedzie rozpoczynamy masażem głowy i karku.

Tradycyjny masaż ABHYANGAM składa się z kilku elementów : masażu głowy i karku, dłoni i rąk (tą część masażu wykonujemy w pozycji siedzącej) oraz masażu przedniej i tylnej części ciała, masażu stóp i twarzy (które wykonujemy w pozycji leżącej).

Masaż ajurwedyjski ABHYANGAM jest połączeniem akupresury i masażu klasycznego, ma duży wpływ na przywrócenie prawidłowego ruchu energii w ciele.

Refleksoterapia stóp
1 godz. cena 120 zł

W stopie znajdują się zakończenia nerwowe odpowiadające poszczególnym narządom wewnętrznym. Masaż stóp działa na te zakończenia, a tym samym stymuluje działanie tych narządów czy nawet w przypadku zachorowań wspomaga ich leczenie.

Refleksoterapia głowy
1 godz. cena 120 zł
Masaż techniką modelingu
1 godz. 150 zł

Masaż wyszczuplający

Japoński cosmolifting twarzy
1 godz. 30 min 200 zł

Japoński CosmoLifting Lone Sorensen, jest świetną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, może też wspaniale wspomagać ich działanie.

Dzięki odpowiedniej stymulacji 21 tra­dy­cyj­nych punk­tów aku­pre­sury twa­rzy oraz masażu pobudza krążenie krwi i limfy, daje natych­mia­stową poprawę owalu twa­rzy, likwi­duje obrzę­ki i wyrów­nuje kolo­ryt skóry. Skóra staje się jędrna i pełna blasku.

Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu, twarz wygląda na wypoczętą i młodszą o kilka lat.

Zabieg pobu­dza głęb­sze war­stwy skóry do rege­ne­ra­cji, usuwa tok­syny, toni­zuje i ujędr­nia, mini­ma­li­zuje cien­kie linie i spłyca głę­bo­kie zmarszczki , pomaga eli­mi­no­wać prze­bar­wie­nia i trą­dzik. Poprawia jednocześnie samopoczucie, oraz wspomaga leczenieschorzeń o podłożu hormonalnym i neurologicznym.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku, daje wspaniały relaks dla ciała i umysłu.

Masaż limfatyczny
30min - 70zł, 1 godz. - 140zł