Limfatyczny masaż twarzy

Drenaż limfatyczny to forma specjalnego masażu, który ma za zadanie stymulację układu limfatycznego. Polega on na uciskaniu i pocieraniu skóry poprzez zastosowane określonych technik i specjalistycznych ruchów tak, by przepchnąć nagromadzony pod nią płyn zwany limfą, a tym samym zlikwidować obrzęk i poprawić krążenie chłonki. Limfa jest jasnym wodnistym płynem, który zawiera min.: białka i elektrolity. Pochodzi ona z krwi i oczyszcza tkanki organizmu. Znajdują się w niej limfocyty, które wchodzą w skład układu odpornościowego. Twarz dzięki takiemu masażowi zostaje ujędrniona, zmarszczki spłycone. Zanikają obrzęki, nawet te zastoinowe i zapalne. Usunięte zostają toksyny z komórek skóry, a krążenie limfy przebiega znacznie sprawniej.

 

Masaż limfatyczny twarzy i jej okolic jest łagodnym w odczuciach zabiegiem, który głęboko, pozytywnie i skutecznie wpływa na cały organizm. Ruchy odbywają się zgodnie z przepływem limfy w układzie limfatycznym i krwi w układzie żylnym. Fizjologiczny przepływ chłonki wymaga wolnego, lecz stanowczego tempa masażu, unikając nadmiernego rozgrzania tkanek. Większość naczyń limfatycznych, na które mamy wpływ podczas zabiegu znajduje się tuż pod skórą, dlatego  masaż wykonywany jest z umiarkowaną siłą.Ten rodzaj masażu dzięki odnowieniu przepływu limfy powstrzymuje degenerację tkanek i śmierć komórek. Jego działanie miejscowe, bezpośrednio na tkanki, które poddawane są masażowi, powoduje zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Daje to lepsze dotlenienie i zwiększenie dopływu krwi tętniczej do masowanych obszarów. Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, co przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek.

W medycynie estetycznej drenaż limfatyczny służy jako metoda przygotowawcza do niektórych zabiegów wykonywanych w okolicy twarzy, np.; peelingów, przed zastosowaniem wypełniaczy, a także przed i po drobnych zabiegach chirurgicznych. Natomiast w chirurgii plastycznej taki masaż twarzy jest uznaną metodą rewitalizacyjną po zabiegach liftingu twarzy.
Spokojny przebieg masażu relaksuje i odpręża, co skutecznie uzupełnia terapeutyczne działanie drenażu limfatycznego

 

Masaż limfatyczny twarzy 30 min - 50 zł

 

Cosmolifting twarzy

Jest to masaż twarzy ,intensywna metoda masażu,przywacajaca napięcie i elastyczność ukladu mięśniowego twarzy i szyi.Głównym celem zabiegu jest lifing z wyrównaniem i wzmocnieniem owalu twarzy. Masaż ma działanie odmładzające i jest najszybszym naturalnym sposobem na pozbycie się zmarszczek!

Efekty stosowania odmładającego masażu są zdumiewające.  Skóra natychmiast odzyskuje blask świeży, młodzieńczy wygląd; poprawia się jej koloryt – pacjentki określają to jako “efekt promiennej twarzy”. Wygładza się fałd policzkowo-nosowy (tzn. wyraźnie spłycają się głębokie na ogół zmarszczki, biegnące od nosa w kierunku ust). Widocznie zmniejszają się też obrzęki wokół oczu. Jest przy tym nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Dodatkowy bonus: zabieg jest znakomitą terapią antystresową, wyciszającą i relaksującą.

Masaż dzielimy na 3 etapy ;

Demakijaż twarzy , czarnym mydłem

Masaż twarzy

Nałożenie maski ze złotem

Aplikacja olejku np.z wiesiołka

 

LIFTING BEZ SKALPELA

Twarz to nasza wizytówka – a jednocześnie rodzaj publicznej metryki: szybko zdradza nasz wiek. Młody i estetyczny wygląd sprawia, że wydajemy się już na pierwszy rzut oka atrakcyjniejsi i sympatyczniejsi. To działa także w biznesie! Dobre wrażenie się opłaca – dlatego wiele osób jest w stanie zaryzykować zdrowie i pieniądze, oddając się w ręce chirurgów plastycznych.

Można jednak osiągnąć młody wygląd także bez zastrzyków, skalpela czy drogich kosmetyków. Zapewnia to lifting mięśni twarzy – zabieg naturalny i bezpieczny, przywracający młody wygląd i pozwalający na jego dłuższe zachowanie. Likwiduje zmarszczki i powstrzymuje ich powstawanie. Podstawą tego zabiegu liftingującego jest rozluźnienie powięziowo-mięśniowe. Metoda ta wspaniale reguluje i pobudza napięcie powięzi, a także mięśni twarzy – co się bezpośrednio przekłada na napięcie skóry twarzy. Poprawia krążenie i odżywia skórę oraz mięśnie, rozluźnia napięcia w tkance łącznej twarzy. Efekt: odmłodzenie twarzy o kilka lat. Zabieg działa też odprężająco na cały organizm.

 

TERAPIA ZŁOTEM

Niesamowity efekt odmłodzenia skóry twarzy zapewnia połączenie masażu twarzy z terapią złotem. Jest to metoda ekskluzywna, w 100 proc. naturalna i unikalna. Do zabiegu używa się maski ze złotem.

Złoto jest jednym z najmiększych metali.  Jest też metalem aktywnym i jego dobroczynne działanie widać od razu: skóra robi się widocznie gładsza i bardziej sprężysta. To dlatego, że złoto ma zdolność stymulowania produkcji kolagenu i elastyny. Zwalcza też wolne rodniki, więc  nie dopuszcza do przedwczesnego starzenia się skóry.  Jest wchłaniane przez wszystkie warstw skóry – nawet te najgłębsze, dociera więc skutecznie do wszystkich tkanek twarzy.

Złoto nie tylko odmładza, ale też leczy. Posiada silne właściwości przeciwzapalne, dzięki którym zmniejsza stany zapalne skóry. Kiedy zwalczymy stan zapalny, komórki skóry w naturalny sposób zaczynają się odnawiać i są lepiej dotlenione. Złoto potrafi także spowalniać procesy wydzielania melaniny (barwnik, produkowany przez skórę), w wyniku czego następuje redukcja plam starczych, znikają też lub znacznie się zmniejszają hormonalne przebarwienia.

Masaż twarzy bez maski - 60 zł

Masaż twarzy z maską- 90 zł